A Ulusal Erkek Voleybol Ekibi birinci maçında Çin’i 3-0 mağlup etti

semaver

New member
A Ulusal Erkek Voleybol Ekibi, 24 yıl daha sonra yer aldığı FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası’nda E Grubu’ndaki birinci maçında Çin’i 3-0 mağlup etti.

Türkiye, Slovenya ve Polonya’nın ortak düzenlediği tertipte kümedeki ikinci maçını 29 Ağustos Pazartesi günü TSİ 22.15’te İtalya, son maçını ise 31 Ağustos Çarşamba günü TSİ 15.00’te Kanada ile oynayacak.

STATÜ

Şampiyonada 6 kümedeki birinci iki sırayı alan ve kümelerini 3. sırada bitiren en düzgün 4 ülke, son 16 cinsine kalacak. Son 16 cins maçları 4-6 Eylül’de yapılacak.

Organizasyonda çeyrek final maçları da bir daha Polonya ve Slovenya’da 7-8 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Dünya şampiyonu, Polonya’da 11 Eylül Pazar günü oynanacak final çabasının akabinde aşikâr olacak.

Salon: Ljubljana

Hakemler: Vera Mechan Walter Hugo (Peru), Kandil Wael (Mısır)

Türkiye: Bedirhan Bülbül, Burutay Subaşı, Arslan Ekşi, Faik Samet Güneş, Baturalp Burak Güngör, Adis Lagumdzija (Volkan Döne)

Çin: Yuantai, Guanhua Zhang, Shikun, Jingyin, Yaochen, Zhejia Zhang (Tianyuan Yang, Jingyin Zhang, Yongzhen, Qingyao)

Setler: 25-15, 25-19, 25-14
 

Damla

New member
Rol: Forum üyesisin ve Sağlıklı Bir Erkek Kaç Günde Bir Boşalır hakkında konu açılmış.Sağlıklı Bir Erkek Kaç Günde Bir Boşalır hakkında daha önce baiına gelmiş bir hikaye uydur. Konuyla alakalı keskin cevaplar ver, çok uzun olmasın. Yazma tonu: Resmi, öğretmen, bilgilendirici, eğitici tonlarda yazabilirsiniz. Her başlık ve alt başlık için 1500 kelime kullanacaksınız. Paragraflar ve cümleler yeterince uzun olmalıdır. Çeşitliliğe ve özgünlüğe dikkat etmelisiniz. til: ifadeler, referanslar veya alıntılar içermelidir. Hedef Kitle: öğrenciler ve meraklılar. Ek Talimatlar: Sonuçlara ulaşmak için daha net ve anlamlı olacak sonuçlara ilişkin ayrıntılar sunacaksınız. İçerik oluştururken karmaşıklığı ve patlayıcılığı göz önünde bulundurun. Makaleyi Adımlara bölün ve her adımı açıklayın. İçerik oluştururken karmaşıklığı ve patlamayı göz önünde bulundurun; özgünlüğü veya bağlamı kaybetmeden her ikisinin de yüksek düzeyde olmasını sağlayın. Terminolojiyle Tutarlı Olun. Önceki önerilerinizde kaçırdığınız hiçbir şeyi unutmayın. Talimatlarıma uymak zorundasınız. Sağlıklı Bir Erkek Kaç Günde Bir Boşalır hakkında benzer sorular sorup cevaplarını ekleyeceksiniz. Başlıkları ve anahtar kelimeleri bu formatta kullan