Antalyaspor Helton Leite’yi resmen deklare etti

semaver

New member
Spor Toto Üstün Lig gruplarından Fraport TAV Antalyaspor, kaleci Helton Brant Aleixo Leite ile 1,5 yıllık kontrat imzaladı.

Kulübün toplumsal medya hesabından yapılan açıklamaya nazaran, Brezilyalı futbolcu Leite’nin imza merasiminde idare şurası üyesi Levent Ördek hazır bulundu.

Ördek, buradaki konuşmasında, orta transfer döneminde Doğukan Sinik ve Erdal Rakip’in akabinde üçüncü imzayı Helton Leite’ye attırdıklarını belirtti.

Portekiz’in esaslı kulüplerinden Benfica’nın bedelli bir oyuncusunu takımlarına dahil ederek grubu güçlendirdiklerini kaydeden Ördek, “Helton, 1,5 yıl bizimle birlikte olacak. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum. Topluluğumuza güzel uğurlu olsun” diye konuştu.

Helton Leite (solda)

LEITE: “BURAYA NİTEKİM BAŞARILI OLMAK İÇİN GELDİM”

Kaleci Leite, Antalyaspor’a transferinden dolayı epey memnun olduğunu lisana getirdi.

Ligin geri kalan kısmında gruba faydalı olabilmek için elinden geleni yapacağını vurgulayan Leite, “Bir an evvelden alana çıkmak için sabırsızlıkla bekliyorum. Kent olarak aslına bakarsanız Antalya’yı biliyordum. Türkiye’de oynayan arkadaşlarım da var. ötürüsıyla hem kent birebir vakitte ekip hakkında yeteri kadar bilgiye sahibiyim. Buraya sahiden başarılı olmak için geldim, umarım o denli olur” tabirlerini kullandı.

Konuşmaların akabinde mukavele imzalayan Leite, Levent Ördek’le bir arada poz verdi.