Giorgia Meloni, Andrea Giambruno'nun Sevgililer Günü mesajı

acidizing

New member
“Çok basit bir şekilde: Benim için Giorgia (Meloni, ed.) hayatımdaki en önemli kişiydi ve öyle olacak ve bu, birlikte bir aile kurmuş olmamıza rağmen”. Bu, gazeteci ve Başbakan Giorgia Meloni'nin eski arkadaşı Andrea Giambruno'nun söylediği şey. Roma'da Manzoni Tiyatrosu'nda sahneye konuk olduğu Candida Morvillo'nun yeni kitabının sunumu sırasında konuşan Giambruno, şunları ekledi: “Her zaman öyle olacak çünkü benim için o harika bir insan. O benim için en önemli kişiydi, öyle ve her zaman öyle kalacak.”

'Scrittori Scena'da' incelemesinin bir parçası olan toplantı sırasında gazeteci, “Ben iyi bir baba mıyım? Benim yüzümden değil, umarım annesine benziyordur” diye ekledi. Başbakan'ın eski ortağı şöyle diyor: “Çocuklarınıza belirli değerleri aşılamayı başardığınız anda, onları bırakın. Onlara örnek olduğunuz ve onlara neyin iyi, neyin kötü olduğunu açıkladığınız an, o zaman serbestçe dolaşabilmelerine izin verilmeli. Elmanın asla ağaçtan çok uzağa düşmediğine inanıyorum.”

Gazeteci, Gaia Tortora'nın aktardığı duygusal deneyimleri hakkında şöyle açıklıyor: “Herkes gibi aşkı deneyimlediğime inanıyorum, durumları kategorize etmek her zaman yanlıştır. Bunlar kızıma öğretmeyi planladığım aşkların aynısı, o duygusal ve cinsel eğitim herkesin yaşadığıdır. Deneyimler yaşanmalı. Kızımın duygusal eğitimi konusunda endişelenmiyorum, ona başkalarıyla nasıl ilişki kuracağını öğrettiğiniz anda, o zaman bir insan olarak acı çekecektir, ancak bunlar hayatta oluşturduğunuz deneyimlerdir.” .

Başbakan ile birlikte olduğu kızı Ginevra'nın geleceği hakkında da konuşan Giambruno, sahiplenici bir baba olmayacağını şöyle açıklıyor: “Kızınız sizi aramazsa veya mesaj atmazsa, görmezden gelin, çünkü sorun değil. Ve bu tür koşulsuz sevgi, daha büyük bir sevgi yoktur” diyor. 'Günün Günlüğü'nün eski sunucusu da hayatta yaşadığı zorluklardan bahsediyor: “Ben değilim Bir süper kahraman olarak hepimizin sorunları oldu ama sonra bunların üstesinden gelebilecek gücü buldum. Ve çocuklarınıza sorunların olduğunu ancak bunların aşılması gerektiğini öğretmelisiniz.. Küçükken ebeveynlerimizi yargılama eğilimindedirler, umarım bir gün kızım, ona adadığım tüm iyilikler için beni yargılayabilir. Ben iyi bir insanım, bunun altını çizmek istiyorum ve kızımın da bunu bilmesini umuyorum.” Ve ekliyor: “Hayatımda bana karşı çıkanlar da oldu, beni sevenler de oldu.”