Roma’da girişimcilere, sanatçılara, oyunculara, yazarlara, gazetecilere ‘Margutta Ödülleri’

acidizing

New member
gerçekleşti RomaPalazzo della Cancelleria’da, 17.’sinin kazananları için ödül töreni
L “Margutta Ödülü – Sanatın Yolu”2006 yılında sanat yönetmeni Antonio Falanga tarafından tasarlanan, genel müdür Grazia Marino tarafından düzenlenen ve Spazio Margutta tarafından üretilen geleneksel bir kültürel etkinlik; tarafından desteklenen girişim Lazio bölgesidan Roma Belediyesi
Başkent ve Via Margutta Uluslararası Derneği tarafından. Etkinliğin tarihi sunucusu Cinzia Malvini, kazananları Via Margutta’daki Fontana degli Artisti’nin iki maskesinden esinlenerek usta kuyumcu Gerardo Sacco tarafından yaratılan özel bir eser olan ‘Premio Margutta’ heykeliyle ödüllendirdi.

Sanat bölümü ödülü verildi. Başbakanlık Sarayı, Gemma Meli ödülünü almak için; Girişimcilik bölümü için verilen ödül, Fucino Bankası Başkan Mauro Masi tarafından geri çekildi; İtalyan sinemasının sesine Francesco Pannofino Sinema bölümü ödülü; Tiyatro bölümü için tanıma gider Marisa Laurito; Daniele Cipriani’ye Dans bölümü ödülü; kravatın Made in Italy mükemmelliğine, Maurice MarinellaModa bölümü ödülü.

Medya sektöründe Gazetecilik bölümü ile ödülü topladı. Giorgia Cardinaletti muhabiri Çg1; Kitaplar bölümü için ödül verildi Beppe Convertini “Ülkem” (Rai Libri) kitabının yazarı; ile Anna Pettinelli Müzik bölümü için Ödül; Televizyon bölümü ödülü gazeteci Ingrid Muccitelli’ye; Kurmaca bölümü için Michelangelo Tommaso ve Samanta Piccinetti ‘A place in the sun’ filminin kahramanları ödüllendirildi; ile Carmen Lasorella Yaşam Boyu Başarı Ödülü. Son olarak, üç le İtalyan Tarzı plakalar: Katanya’dan tarihi mücevher markası Zahir Gioielli’ye; 1955’ten beri Pompeii’de ve Lecce’deki Sitam Moda ve Tasarım Akademisi’nde De Vivo’ya.