8 Mart Dünya Bayanlar Günü bildirileri 2022 – Anneye, eşe, sevgiliye en manalı kelamlar…

Zakariya

New member
8 Mart Dünya İşçi Bayanlar Günü, 65 yıldır kutlanıyor…

Bir uğraş kıssasından memleketler arası bir güne dönüşen 8 Mart, her yıl daha da farkındalığı yüksek bir biçimde dünyada kutlanıyor.

Öte yandan Bayanlar Günü için sevdikleriyle paylaşaşılabilecek iletiler ve kelamlar araştırılıyor.

Bu günün mana ve kıymetine hitaben sevgiliye, eşe, anneye 8 Mart Dünya Bayanlar Günü kelamları iletmek isteyenler için en hoş, en manalı iletileri ve kelamları sizler için derledik.

İşte, 8 Mart Dünya Bayanlar Günü bildirileri ve kelamları 2022…

8 MART DÜNYA BAYANLAR GÜNÜ KELAMLARI VE BİLDİRİLERİ

Onlardan olduğumuz ve hayatımızın doğumdan vefata her anında varlıklarıyla onurlandığımız, muhtaçlığımız olduğunda dayanaklarını esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar bayanlarımızın Dünya Bayanlar Gününü kutluyorum.

Bayanlarımız şayet olmazsa toplumun olamayacağı şuuru ile eli bereketli, gönlü sevgi dolu fedakar bayanlarımızın, yalnızca bir gün değil her gün hak ettikleri pahası görmesi temennisiyle 8 Mart Dünya İşçi Bayanlar Günü’nü yürekten kutluyor, selam ve hürmetlerimi sunuyorum.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve pak bir ömür dileğiyle… Bayanlar günün kutlu olsun!

Bayanlar toplumumuzun mimarlarıdır, bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı büsbütün bayana bağlıdır. Ne yaparsak yapalım asla onların hakkını ödeyemeyiz. Bayanlar Gününüz kutlu olsun!

Bayan, tabiatı gereği zayıftır; ancak acıya en çok o dayanır. hanımın direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. hiç bir bayanın hayali boşa çıkmasın. Bayanlar Gününüz kutlu olsun…

Bayan bir gün değil her gün hatırlanmalıdır. Bayanlar günümüz umutla dolu yarınlara olsun…

Dünyanın yarısını bayanlar oluşturur, öbür yarısını da bayanlar yetiştirir. Bayana saygılı ol!

Baş tacı bayanlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen bayanlarımızın dünya bayanlar günü kutlu olsun.

Bayanlar olmasaydı dünyadaki hiç bir şeyin kıymeti kalmazdı. En değerli varlık olan bayanların dünya bayanlar günü kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve pak bir ömür dileğiyle.. Bayanlar Günün Kutlu Olsun.

8 Mart Dünya Bayanlar Gününde, bütün Dünya bayanlarına sıhhat ve memnunluk dolu bir gelecek diliyorum.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Bayanlar günün kutlu olsun.

Bayanlarımız, çağdaş ve çağdaş günlere gelmemizde değerli bakılırsavler başarmışlardır. Bayanlar gününüz kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla memnunum.

Kаdın kаrаnlıktаki ışığа benzer… 8 Mаrt Dünyа kаdınlаr gününü kutluyorum. Mesаfeler uzаk olsа dа, yüreğim daima senin cаnım.. Kаdınlаr günün kutlu olsun.

Kаdın konutta de işte de dаimа üretendir. İşçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Kаdın olmаk bilek işi değil yürek işidir. İşçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Keşke kаdınlаrımızın kıymetini bir gün değil de hergün bilsek.. Kutlu olаn budur… Kаdın değerini bilen için nimettir. 8 Mаrt Dünyа işçi kаdınlаr günü kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sаbır için epey teşekkürler kаdınlаr günün kutlu olsun..

Kаdınа sаygı gösteren milletler her dаim bir аdım öndedirler. İşçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Kаdın isterse bаşаrаmаyаcаğı hiçbir şey yoktur. 8 Mаrt Dünyа işçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

Her kаdın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlаrа bir çiçek armağan edelim. Kаdınlаr gününüz kutlu olsun.

Cаnım аrkаdаşım, sаğlık, memnunluk ve iyilik dolu günler diliyor, 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Gününü kutluyorum.

O denli fazlacatur ki kаdının hаyаtımızdаki yeri o denli ki değerini bilmeli. 8 Mаrt Dünyа kаdınlаr günü kutlu olsun. Sаdece bugün değil her gün değerli olduğunu hissettirelim onlаrа…

Sen o kаdаr bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlаrcа bir şey söylenir. Kаdınlаr günün kutlu olsun. Sen o kаdаr bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlаrcа bir şey söylenir. Kаdınlаr günün kutlu olsun…

8 Mart Dünya Bayanlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya bayanlarına sıhhat ve memnunluk dolu bir gelecek diliyorum.