CHP Aydın’dan Didim Çıkarması

accur

New member
CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Vilayet Lideri Ali Çankır ve Vilayet Bayan Kolları Lideri Ayşe Özdemir, bir grup ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak üzere Didim’e geldi. Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay’ın mesken sahipliğinde düzenlenen ziyaret ve incelemelerin akabinde heyet, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafınca Akbük Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Vilayet Örgütü, bir grup ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Didim’e geldi. CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Vilayet Lideri Ali Çankır, Vilayet Bayan Kolları Lideri Ayşe Özdemir, Vilayet Sekreteri Okan Kılıç, Vilayet Lider Yardımcıları Serkan Doğan ve Dilaver Demir’in bulunduğu heyete Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Didim Belediye Lider Yardımcısı Yusuf Deveci, CHP Didim İlçe Lideri Nurettin Koçak, İlçe Bayan Kolları Lideri Gülru Pere, İlçe Gençlik Kolları Lideri Süleyman Çulha ve CHP Didim İlçe İdaresi eşlik etti.

CHP Aydın Vilayet Örgütü heyeti ve Milletvekili Yıldız, birinci vakit içinderda partiye yeni katılan üyelere yönelik CHP Didim İlçe Örgütünce düzenlenen rozet takma merasimine katıldı. Çok sayıda üye ile Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olan Didim Erzincanlılar Derneği Lideri Niyazi Ağaç ve dernek üyelerine, CHP vilayet ve ilçe heyeti ile Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay rozetlerini taktı. Partiye üye olan Dernek Lideri Niyazi Ağaç ve dernek üyelerine teşekkür eden CHP Didim İlçe Lideri Koçak, “Süreç içerisinde daha evvel Cumhur İttifakı ortasında olan 50 kişiyi yeni üye yaptık. Ailemiz giderek büyüyor. Geliyor gelmekte olan; biz bu sefer kesin geliyoruz. Bunun inşallahı, maşallahı yok. Didim Erzincanlılar Derneği liderimiz üye oldu; kendisiyle birlikte 50 kişiyi de üye yaptı. Bu manada bizler her gün iktidara gerçek büyüyoruz” dedi.

CHP Aydın Vilayet Lideri Ali Çankır, başarılı çalışmaları niçiniyle CHP Didim İlçe Örgütü’ne ve Didim Belediyesi’ne teşekkür etti. Didim Belediyesi’nin kente büyük hizmetler sunduğunu söyleyen Çankır, CHP iktidarında toplumun tüm kısımlarının meselelerine tahlil bulunacağını belirtti.

AMFİTİYATRO’YA ÖVGÜ DOLU SÖZKER

CHP heyeti rozet takma merasiminin akabinde Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay’ın imza projeleri içinde yer alan Amfitiyatro’ya giderek incelemelerde bulundu. Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay ile Amfitiyatro’yu gezen heyet, projenin Didim’e epey yakıştığını söyleyerek açılmasıyla bölge turizmine paha katacağını belirtti.

Lider Atabay, Amfitiyatro bünyesinde bulunan restoran, kafe ve plaj alanları ile şov alanını heyete anlatarak, “Zorlu bir müddetcin akabinde üretimine başladığımız Amfitiyatro projemizi Didimimize ve ülke turizmine kazandırmamıza sayılı günler kaldı. Dönem içerisinde biroldukça dev aktifliğe konut sahipliği yapacak projemizi vatandaşlarımızla buluşturacağımız için hayli heyecanlıyız. Dev bir alanda, Didimimize yakışır biçimde hayata geçirdiğimiz bu proje, kentimize kıymet katacak. Bugün de bir defa daha CHP Aydın Milletvekilimiz, Vilayet Liderimiz, Vilayet Bayan Kolları Liderimiz ve kıymetli yöneticilerimiz ile burada incelemelerde bulunduk. Didim’e kazandırdığımız bu projenin açılmasının akabinde Aydın Büyükşehir Belediye Liderimiz Hasret Çerçioğlu’nun kentimize ikram ettiği kültür merkezi için çalışmalar başlayacak. Didimimiz, Aydın Büyükşehir Belediyemizin takviyesi ile hak ettiği kıymete kavuşacak. Her şey Didim için” diye konuştu.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AKBÜKLÜLERİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTURDU

Heyetin bir daha sonraki durağı Akbük Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafınca düzenlenen iftar aktifliği oldu. Aktiflikte heyete, UYGUN Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Vilayet Lideri Recep Taner, Didim İlçe Lideri Vefa Berk Tezsener ve vilayet yöneticileri de eşlik etti. Aktiflikte Millet İttifakı üyesi siyasetçiler, vatandaşların sorun ve taleplerini diyerek yemek dağıttı. Kurulan dev sofralarda Akbüklüler ile birlikte iftar yapan Millet İttifakı heyeti, Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’nun selamını vatandaşlara iletti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı