Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus: ‘Golümüz niye iptal edildi anlamadım’

semaver

New member
Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, Antalyaspor maçı daha sonrası görüşlerini aktardı.

Saha yerinden kaygı yanan Portekizli hoca, hakemin iptal ettiği gol hakkında konuştu.

Jesus’un açıklamaları şöyle:

“Zor bir maç olacaktı. Bunun 2 niçini vardı. Birincisi rakibimiz fazlaca uygun kadro. Birinci golü buldukları vakit bizim için işler zorlaştı.”

“ZEMİN UTANÇ VERİCİ”

“İkincisi bu yer. Bu yer utanç vericiydi. İki grup ismine hayli berbattı. Kimse bu biçimde bir tabanda futbol oynayamaz. İkinci yarıda ekibim saha koşularına adapte oldu ve maçı çevirdi. 3-1’i de yakaladık. “

“3. golümüzün niye iptal edildiğini anlayamadım. Batshuayi’nin faul yaptığı söylendi lakin konum temizdi. Rossi’nin golü iptal edildi. 3-1 olsaydı, o gol niye iptal edildi anlamadım, orada maç kopacaktı.”

GALATASARAY AÇIKLAMASI

“Rakibin 90+8’de attığı golde VAR’ın sonucu epey düzgün. Zira, rakip forvet goldilk evvel Bright’ı bloke ediyor. Bu karar yanlışsız bir karar. VAR’ı tebrik ediyorum. Rossi’nin pak golünü niye iptal ettiler? Anlamadım.”

“Galatasaray maçı, bizim için başka maçlarla birebir. Olağan bir maç. 3 puan kıymetinde. Ne daha az, ne daha fazlaca puan. Tüm rakiplere hürmet duyuyorum. Galatasaray’a hürmet duyuyorum. Oynadığımız her maç 3 puan kıymetinde. Bu maça da olağan maç gözüyle bakarım. Barcelona, Real Madrid ile de oynasak tıpkı fikirde olurum. Zira, her maç 3 puan.”

“Valencia, Galatasaray maçında düzgünleşmiş olacak. Pedro’nun biraz daha vakte gereksinimi var. Luan güzelleşmeye yakın lakin çabucak hemen hazır değil.”