Galatasaray’da Arda Turan’dan gönderme: Jübile yaparken onu da götüreceğim

semaver

New member
Galatasaray’da gündemin en kıymetli isimlerinden olan Arda Turan bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan idmanda kullandığı tabirlerle herkesi güldürdü.

Fanatik‘in haberine nazaran, Fatih Terim ile geçtiğimiz günlerde verdiği poz tartışma konusu olan ve Burak Elmas’ın “Arda’nın Fatih hocayla birlikte olmasıyla ilgili hiç bir rahatsızlık duymadım. Lakin kaptan olarak, ortasından geçilen bu hassas devirde, mevcut hocasının ekstra haksız tenkide tabi tutulduğu bu vakitte, kaptan olarak o denli bir resmi koymaması gerektiğini düşünüyorum” diyerek tenkitte bulunduğu Arda Turan, muhabirlerin yanından geçtiği esnada gülerek “Bana futbolu bıraktırdınız jübile yaptırdınız. Jübile yaparken onu da yanımda götüreceğim” tabirini kullandı.

Arda ‘Kimi götüreceksin kaptan?’ formundaki soruya ise karşılık vermedi.

Bu dönem sonunda Galatasaray ile olan mukavelesi sona erecek olan Arda Turan’ın futbolculuk mesleğine nokta koyacağı argüman edilmişti.

BURAK ELMAS: ARDA’NIN KAPTAN OLARAK O DENLİ BİR FOTOĞRAF KOYMAMASI GEREKİYORDU

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray kaptanı Arda Turan, Fatih Terim’le çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp, sarı kırmızılı emojilere yer vermişti. Turan’ın bu paylaşımı, toplumsal medyada büyük yankı uyandırırken Galatasaray Lideri Burak Elmas tarafınca da eleştirilmişti.

Elmas, “Arda’nın Fatih hocayla birlikte olmasıyla ilgili hiç bir rahatsızlık duymadım. Ancak kaptan olarak, ortasından geçilen bu hassas devirde, mevcut hocasının ekstra haksız tenkide tabi tutulduğu bu vakitte, kaptan olarak o denli bir resmi koymaması gerektiğini düşünüyorum. Fatih hocayla şahsi bağı var, istediği vakit görüşebilir. Bununla ilgili bir fikrim yok lakin bence o resmi paylaşarak kusur yaptı. Galatasaray kaptanı olarak, daha sorumlu davranmasını beklerdim” sözlerini kullanmıştı.