İsmail Kartal, ‘Trabzonspor maçında Fenerbahçe üzere oynayacağız’

semaver

New member
Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Muhteşem Lig’de bu hafta Trabzonspor’la Kadıköy’de oynayacakları maçla ilgili, “Taraftarlar şu an bir kampanya yapıyor. ‘Saracoğlu Yanındayız’ kampanyası niçiniyle herkes maça gelip ekibin yanında olacak. Çıkıp Fenerbahçe üzere oynayacağız. Değerli bir müsabaka. Bu maçı kazanmamız gerekiyor” dedi. Sarı-Lacivertlilere, Kasımpaşa maçında 3 puanı getiren golü atan Szalai, “Son 3 maçta 3 galibiyet aldık ve bu da bizler için memnuniyet verici. Pazar günü oynayacağımız kıymetli bir maçımız var ve çalışıyoruz. Taraftarların maç ortasında son dakikaya kadar takviyesine muhtaçlığımız var. Umuyorum ki dolu tribünler önünde oynarız, daima birlikte başarılı bir sonuç elde ederiz” sözlerini kullandı.

“TRANSFERİ DÜŞÜNMEM”

Dünkü idman öncesinde soruları yanıtlayan Macar stoper, Avrupa’ya transferine ait argümanlar hakkında, “Ben transfer mevzularını düşünmüyorum ve odaklı değilim. Bu tip dedikodulara aldırış etmiyorum. Şu anda tek odak noktam Fenerbahçe üzerine” dedi. Szalai, “Tabii ki bizler kulüp tarihinin farkında olan oyuncularız. Lakin son senelerda maalesef şampiyonluk elde edemedik. Bizim en büyük dileğimiz bu. Şampiyon olmak en büyük isteğimiz” diye konuştu.

“MÜKEMMEL DEĞİLDİM”

24 yaşındaki oyuncu, “Sol bek konumunda oynayan grup arkadaşlarım sakat olduğu için sol bekte oynadım. Daha evvel bu mevkide oynamıştım. En iyiyi yapmaya çalışıyorum. Benim için durumdan fazla ekibe verdiğim katkı değerli. Geçmiş maçlarda eksiksiz performanslar sergilediğimi söyleyemem. Bundan sıyrılıp daha güzelini ortaya koymam gerekiyordu” dedi.