MÜSİAD İzmir, SGK Vilayet Müdürünü Ziyaret Etti

accur

New member
Saygılı: “İzmir’i birlikte Büyüteceğiz”

MÜSİAD İzmir Lideri Bilal Saygılı ve birlikteindeki MÜSİAD heyetiyle İzmir Toplumsal Güvenlik Vilayet Müdürü Yavuz Kurt’u ziyaret etti.

Müstakil Endüstrici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi, Lider Bilal Saygılı ve heyetiyle birlikte İzmir’in yeni Toplumsal Güvenlik Kurumu Vilayet Müdürü Yavuz Kurt’a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette MÜSİAD’ın çalışmalarına yönelik bilgi paylaşımında bulunan MÜSİAD İzmir Lideri Bilal Saygılı, “Şehrimizin ve ülkemizin yatırım, üretim, ihracat ve istihdam temelli büyümesine katkıda bulunan projelere dayanak vermeye devam ediyoruz. Bu manada kurumsal iş birliği alanlarının geliştirilmesine kıymet veriyoruz. İzmir’de bilhassa istihdamın gelişmesi için var olan teşvik iklimini kamu kurum ve kuruluşlarımızla en üst düzeye taşıyacağımıza, kentimizi bir arada büyüteceğimize inancım tamdır. SGK Vilayet Müdürümüz Yavuz Kurt’a yeni bakılırsavinin iyi olmasını diliyor, nazaranvinde muvaffakiyetler temenni ediyorum” dedi.

MÜSİAD heyetinin yapmış olduğu ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu tabir eden SGK Vilayet Müdürü Yavuz Kurt ise “İzmir’de yatırım ve istihdam alanlarında atılabilecek adımları iş dünyamızla birlikte uğraşını sürdüreceğiz. MÜSİAD, ülkemize ve kentimize ortaya koyduğu çalışmalar üzerine bilgi alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretleri vesilesi ile kurumum ve şahsım ismine Lider Bilal Saygılı ve heyetine, tüm MÜSİAD İzmir ailesine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Görüşmenin akabinde MÜSİAD İzmir Lideri Bilal Saygılı, SGK Vilayet Müdürü Yavuz Kurt’a çiçek takdim etti ve MÜSİAD İzmir heyetiyle bir arada günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı