Safiye Aras’ın toplumsal medyada büyük başarısı

Zakariya

New member
10 yıldır tanım paylaştığını tabir eden Safiye Aras, “Yemek yapmayı hayli sevdiğim için uzun müddettir bu alanda çalışmalarda bulunuyorum. Youtube, Instagram, Facebook ve Tiktok üzerinde hesaplarım bulunuyorum. Hesaplarım aracılığıyla takipçilerime fazlaca özel tarifler paylaşıyorum. Yaptığım iş hayata bakış açımı yansıttığı için açıkçası yemek tanımı paylaşmaktan ötürü fazlaca memnunum.” sözlerinde bulundu.

Aslen Karslı İstanbul’da büyüdü, nişanlandıktan daha sonra Fransa’ya taşınan Safiye Aras, 2012 yılında web sitelerinde tarifler paylaştığını tabir etti. sonrasındasında kendi hesaplarını açtığını belirten Aras, hususla ilgili değerlendirmelerine şu sözlerle devam etti: “Yemek yapmak ve bu alanda çalışmalarda bulunmak benim için değerli. Zira yemek yapmayı seviyor, tanımlarımı beşerlerle paylaşmaktan keyifli oluyorum. Toplumsal medya hesaplarımda epey fazla takipçim var. Takipçilerim tanımlarımı fazlaca beğendiği için kendimi epey huzurlu hissediyorum.”

“Hayalimdeki Yemekler, Meslek ömrümü Çok Uygun Yansıtıyor”

Hayalimdeki Yemekler ismiyle Youtube’da kanalı bulunan ve kanal isminin meslek hayatını fazlaca güzel yansıttığını belirten Safiye Aras, “İnsan, hangi mesleği yapmayı seviyorsa o meslekle bir manada bütünleşiyor. Ben de yemek yapmayı seviyorum ve Hayalimdeki Yemekler tam da hayallerimi yansıtan bir isim. Youtube kanalım üzerinden yemek görüntüleri paylaşarak takipçilerimin fazlaca özel lezzetler hazırlamasına dayanak oluyorum, hatta bir birçok hem yapıp bu işte konutuna katkıda bulunuyor ” tabirlerinde bulundu.

“10 Yıldır Tanım Paylaşıyorum”

2012 yılında web siteleri üzerinden tanım paylaşarak bölüme adım atan Safiye Aras, 10 yıldır yemek tanımı paylaşıyor. Meslek hayatıyla ilgili bilgilendirmelerde bulunan Aras, açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “2012 yılında web siteleri üzerinden tarifler paylaşarak bölüme adım attım. Yemek yapmayı seviyordum, bu niçinle azimli bir çalışma içerisinde olduğumu söyleyebilirim. Youtube, Instagram ve Tiktok üzerinde hesaplarım var. Youtube kanalımın takipçi sayısı 2.400.000, Facebook 1.900.000, Instagram‘da 1.600.000 Tiktok’ta ise 369.000.”

Fransa’da yaşantısını sürdüren Safiye Aras Aslen Karslı,İstanbul’da büyüdü Hayalimdeki Yemekler sayfasının sahibi Safiye Aras, 3 çocuk sahibi ve çalışmalarını yemek tanımları üzerinden sürdürüyor. “Hayalimdeki yemekleri yapıyor, takipçilerimi ve kendimi keyifli etmeye çalışıyorum. Bu hususta da başarılı olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.”