UEFA, Socios.com’u fan token partneri seçti

semaver

New member
Şirketten yapılan açıklamaya nazaran Socios.com, hayata geçirdiği fan token partnerliği ile blockchain alanında UEFA ile iş birliği gerçekleştiren birinci şirket oldu.

UEFA Pazarlama Yöneticisi Guy-Laurent Epstein yaptığı açıklamada heyecan duyduğunu belirterek, “Socios.com üzere bir pazar önderinin UEFA’nın birinci fan token partneri olması bizi heyecanlandırıyor. İçlerinde büyüyen kripto varlık ve blockchain temelli taraftar etkileşimi pazarı da olmak üzere her vakit inovatif iş birlikleri için çalışıyoruz.” sözlerini kullandı.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise “Çığır açan bu iş birliği, UEFA ve Socios.com’un taraftar tecrübesini geliştirmek için inovasyon ve teknolojiyi kucaklamaya yönelik ortak bağlılığının bir kararı. Bu yeni beraberlik yardımıyla, dünyanın her yerinden yüz milyonlarca taraftar, sadece bir seyirciden çoksı olma ve fan tokenlar aracılığıyla gezegenin en büyük kulüp futbolu turnuvalarında faal bir rol üstlenme fırsatına erişecek.” diye konuştu.

Socios.com Türkiye Yöneticisi Altuğ Öztürk ise UEFA ile yapılan iş birliği yardımıyla fan token sahiplerinin çeşitli formlarda ödüllendirileceğini kaydederek şunları söylemiş oldu:

“Bugüne kadar, içlerinde en üst düzey futbol kulüpleri, Formula 1 ekipleri, UFC ve NBA, NHL, NFL ve MLS’ten birfazlaca grup da olmak üzere 120’den çok büyük spor tertibi ile fan token iş birlikleri gerçekleştirdik. Bu iş birliklerine Avrupa futbolunun en üst yönetimsel kurumu UEFA’nın da dahil olması, bütün Türk futbolseverler üzere beni de heyecanlandırdı. Türk futbolseverler de UEFA dönem açılış aktifliklerine VIP seyahatler, UEFA Genel Merkezi’ni ziyaret, UEFA efsaneleriyle sanal tanışma tecrübeleri, maç biletleri, lisanslı eserler üzere birfazlaca tecrübe ve unutulmaz mükafatların sahibi olabilecek. Bu hem markamız birebir vakitte Türk futbolseverler ismine hoş bir haber.”