Yeni Malatyaspor’dan bir açıklama daha: Eşine ulaştık, Ahmet Eyüp Türkaslan’a ulaşamıyoruz

semaver

New member
Acil ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı (AFAD) Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.7 büyüklüğünde zelzele olduğunu bildirdi.

Deprem, Kahramanmaraş başta olmak üzere Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da hissedildi.


YENİ MALATYASPOR KALECİSİ ENKAZ ALTINDA KALDI!

Spor Toto 1.Lig gruplarından Yeni Malatyaspor’da forma giyen kaleci Ahmet Eyüp Türkaslan’ın zelzele daha sonrası enkaz altında kaldığı ve çabucak hemen kendisinden haber alınamadığı belirtildi.


İRFAN VAR: EŞİ YERİNİ TANIM ETTİ

Yeni Malatyaspor Yardımcı Antrenörü İrfan Var, sarsıntı bölgesi Malatya ve enkaz altındaki kaleci Ahmet Eyüp Türkaslan ile ilgili son gelişmeleri beIN Sports canlı yayınına bağlanarak aktardı.

İrfan Var’ın açıklamaları şöyle:

“Şu an ülkece büyük bir afet yaşıyoruz. Bunu ben 99’da yaşayarak biri olarak bu yaşanmışlıkları bir defa daha deneyim ettik. Allah yardımcımız olsun. Kalecimiz Ahmet Eyüp Türkaslan var ve ona hala ulaşamadık. Bütün oyuncularımız ve AFAD grupları çalışıyor. hiç bir işaret yok şu an. bu biçimde bir durum ortasındayız. Eşi kurtuldu ve Ahmet’in nerede olması gerektiğine dair tanım verdi.”

YILMAZ VURAL: PERİŞAN biçimdeYİM

Yeni Malatyaspor teknik yöneticisi Yılmaz Vural ise Sabah‘a yaptığı açıklamada, “Rize maçı daha sonrası gruba 2 gün müsaade vermiştim. Oyuncuların birçoğu Malatya’da değildi. Bir tek ikinci kalecimiz Ahmet Eyüp Türkaslan oradaydı. Eşini kurtarmışlar, çabucak hemen Ahmet’ten haber alınamıyor. Perişan biçimdeyim. Ben de Malatya’ya gitmek için uğraşıyorum” formunda konuştu.