Biorezonans İle migren tedavisi

Yasmin

New member
Biorezonans ile migren tedavisi, kişinin ağrılarına bağlı olarak birkaç seansta tamamlanabilen bir terapidir. Şiddetli baş ağrısı olarak da bilinen migren, önemli rahatsızlıkların yaşanmasına niye olmaktadır.

Baş ağrıları içinde sıkça görülen ve şahıslarda önemli manada rahatsızlıklara yol açan migren; öbür baş ağrılarından farklı olarak soğuk terleme ile gelerek, yüzün yarı kısmını kapsayan bir ağrıdır. Başın yalnızca yarım bir kısmını kapladığı için “yarım baş ağrısı” olarak da tabir edilen migren ağrıları, kimi şahıslarda; göz, dudak, ense ve sırt ağrıları da görülebilmektedir. Biorezonans ile migren terapisi, sorunun asıl kaynağına inerek, ağrılara niye olan hücrelere nötr güç yüklenmesi ile yapılmaktadır.

Biorezonans ile Migren Tedavisi Nasıl Yapılır?

Klasik migren tedavilerinde çoklukla ilaçlı tedavi uygulanır. İlaçlar da vakit zaman birtakım şahıslarda farklı yan tesirlere niye olabildiği için tedavide muvaffakiyet oranı hayli daha düşük olur. Fakat biorezonans ile migren tedavisi, ilaçsız yapılan bir usul olmakla bir arada yan tesirleri bulunmayan bir tedavi cinsidir. Migren tedavisi yapılmadan evvel başka rahatsızlıklarda olduğu üzere hastadan kan analizleri istenir ve bu analizler kıymetlendirilerek migreni tetikleyen hususlar saptanır. çabucak sonrasında ise bu hususlara karşı nötr radyo frekansları gönderilerek ağrıların oluşması engellenir.

Migren Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Biorezonans ile migren tedavisi
, kişinin hastalık boyutuna göre değişmektedir. Ekseriyetle 10 ile 12 hafta içinde değişen seanslarda tamamlanan migren tedavisi, muhtaçlık duyulması halinde, sonrasındasındaki süreçlerde, muhakkak vakit aralıklarında destekleyici terapiler uygulanır.

Biorezonans migren tedavisi, yalnızca ağrılara yönelik yapılmaz. hem de hastalığı tetikleyen gerilim, depresyon ve anksiyeteye üzere rahatsızlıklara yönelik de terapi uygulanarak kişinin rahatlaması sağlanmaktadır. Bu sayede yaşanan ağrıların giderilmesi epeyce daha rahat bir hale getirilir. Migren, yalnızca gerilim ya da anskiyete kaynaklı durumlarda kendini göstermez. tıpkı vakitte migreni tetikleyen birtakım besinler da bulunmaktadır. Her beşerde olmasa da kimi insanlarda görülebilen bu duruma karşı, biorezonans ile besin terapisi uygulanır. Buradaki gaye; kişinin bağımlı olduğu lakin migren ağrılarına niye olan besinlerden uzaklaşmasını sağlamaktır.